Samsung Pay припинив підтримку російських платіжних карток “Мир” через санкції

Мобільний платіжний сервіс Samsung Pay оголосив про припинення роботи з російською платіжною системою “Мир”. Додавання та використання карток у програмі буде недоступне з 3 квітня.

Крім того, із програми будуть видалені всі раніше додані картки “Мир”. Оплата проїзду в громадському транспорті за допомогою Samsung Pay також буде недоступна.

Водночас у росіян залишається можливість додавати в Samsung Pay картки лояльності. Також сервіс продовжить роботу в Білорусі, там можна буде додавати до нього для оплати картки платіжних систем Visa та Mastercard, які пішли з росії.

Південнокорейська компанія Samsung припинила офіційне постачання своїх товарів до росії та зупинила виробництво побутової техніки в країні після початку повномасштабної війни в Україні.

Південнокорейський бренд не планує повертатися на російський ринок до завершення війни. Samsung, як і інші великі закордонні компанії, побоюється вторинних санкцій США.

Сполучені Штати до другої річниці повномасштабного вторгнення вдарили по російському фінансовому сектору. Російська платіжна система “Мир” також потрапила під санкції США.

Джерело liga

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше