САУ “Богдана”: ексклюзивні детальні фото від 47-ої артбригади

Українські артилеристи зазначили, що САУ “Богдана” має ідеальне співвідношення точності та сили

Самохідну колісну артилерійську установку у калібрі 155-мм “Богдана” у доволі детальних фото показала 47-а окрема артилерійська бригада Збройних Сил України. На них більш ніж крупним планом – механізація системи заряджання, відсутність якої на попередніх версіях була доволі значним експлуатаційним недоліком.

Але тепер серійні САУ “Богдана” від “Краматорського заводу важкого верстатобудування” (входить до складу NAUDI), виготовляються у значному темпі у повній комплектації.

На фото чудово видно всю систему з ланцюговим досилачем, який є доволі розповсюдженим в артилерійських системах засобом механізації заряджання. Наприклад, він використовується у САУ Dana, де є частиною автоматизованого заряджання.

Така система для САУ “Богдана” дозволяє спростити операції з 40-кг 155-мм снарядами, які до цього подавались та досилались “руками”.

Також на у дописі бригади на першому фото потрапив пристрій, призначення якого для деяких читачів виявилось загадкою.

На фото нижче – гарматний коліматор К-1, який призначений для горизонтального наведення в складних умовах відсутності видимості точок наведення, наприклад, через погану видимість, чи розміщення гармати у густому лісі.

У дописі артбригади також вказано, що САУ “Богдана”, хоч й потребує постійного догляду, як й будь-яке озброєння, вона має “ідеальне співвідношення точності, сили та бойової атмосфери… якщо згадувати наш досвід роботи з нею, можна ствердити, що вона здатна на будь-що”.

Джерело defence-ua

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше