СБУ зупинила поставку тисяч компонентів для виробництва “Шахедів” і крилатих ракет до росії

У рамках кіберзахисту України, Служба безпеки України ефективно блокує спроби поставок до росії компонентів, необхідних для виробництва озброєнь. За словами начальника управління Департаменту кібербезпеки СБУ Іллі Вітюка під час телемарафону, завдяки зусиллям спеціалістів з цифрових технологій, вдалося заблокувати надходження сервомоторів для 1600 дронів “Шахед” та 4000 мікросхем для крилатих ракет.

Активність кібервідділу СБУ не обмежується лише блокуванням поставок. Фахівці також активно знищують системи радіоелектронної боротьби та розвідки ворога, перехоплюють ворожі безпілотні літальні апарати, запобігаючи тим самим координації ударів по українських військових. Розвідувальні та контррозвідувальні операції допомагають мінімізувати людські втрати та ефективно протистояти хакерським атакам з боку росії.

Вітюк наголосив на тому, що кібервійна має не лише віртуальний, але й дуже реальний вплив, підкресливши важливість кібербезпеки для захисту держави та її громадян від зовнішніх загроз.

Джерело ITC.ua

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше