Секретний американський космоплан Boeing X-37B готовий до польоту: старт відбудеться за кілька днів

Компанія SpaceX та Космічні сили США визначилися із запуском секретного космічного літака X-37B. Як оголосили в Космічних силах в розсилці новин електронною поштою, зараз ведуться останні приготування до запуску безпілотного космічного корабля ввечері 10 грудня.

Космічний літак повинен стартувати на ракеті Falcon Heavy з майданчика в Космічному центрі NASA імені Кеннеді у Флориді під час 10-хвилинного вікна, яке відкривається о 20:14 за часом Східного узбережжя США 10 грудня 2023 (11 грудня о 03:14 за київським часом).

Це має бути вже сьомий політ у рамках проєкту X-37B. Вважається, що американські військові мають у своєму розпорядженні два літаки X-37B і вони здійснили загалом шість місій, кожна з яких була тривалішою й амбітнішою за попередню. Шостий тестовий політ тривав 908 днів, зліт відбувся 17 травня 2020 року, а посадка – 12 листопада 2022 року. Поки що неясно, наскільки довго триватиме майбутній політ.

Джерело vsviti

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше