Сенсаційне відкриття: вчені з’ясували, що відбувається в Бермудському трикутнику

Дослідники з University of Southampton у Великобританії пролили світло на таємницю Бермудського трикутника, області в Атлантичному океані, де регулярно зникали судна та літаки. За інформацією, якою поділилися вчені з BBC, причиною цих зникнень можуть бути величезні хвилі-вбивці.

Ці високі та різкі хвилі, що утворюються в результаті зіткнення декількох штормів, створюють ситуації, небезпечні для будь-якого судна. За даними Національного управління океанічних та атмосферних досліджень, цей регіон особливо схильний до появи таких хвиль, що може пояснити історії зникнень.

Втім, дослідники підкреслюють, що загальні ризики в Бермудському трикутнику не перевищують звичайні ризики океанських подорожей. Це дослідження допомагає краще зрозуміти природні явища, які відбуваються в цій місцевості, і сприяє зменшенню можливих небезпек для мореплавців та авіаторів. Хоча існує безліч теорій і припущень стосовно Бермудського трикутника, нові наукові дані надають важливу інформацію для розуміння цієї загадкової зони

Джерело portaltele

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше