Сервіс таксі Uklon більше не працюватиме під час комендантської години

Гендиректор сервісу Сергій Гришков заявив, що служба таксі більше не буде перевозити пасажирів під час комендантської години.

Перше обмеження роботи сервісу буде здійснено в ніч з 14.03.2024 на 15.03.2024 і надалі буде діяти по всій Україні відповідно до комендантських годин кожного з регіонів.

За словами гендиректор сервісу Uklon Сергія Гришкова, таке рішення ухвалено у відповідь на отримане компанією 7 березня звернення Патрульної поліції Києва.

Uklon – єдиний сервіс, який дозволяв викликати таксі цілодобово. В компанії пояснювали, що залишали таку можливість для людей, у яких траплялись екстрені випадки. Водночас порушення комендантської години в компанії заперечували.

Голова Uklon зауважив, що основним напрямком для поїздок під час комендантської години були вокзали та лікарні.

Джерело chasdiy

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше