Що таке Microsoft Copilot та як використовувати чатбот Bing AI

Microsoft Copilot, також відомий як Bing Chat, генеративний ШІ-помічник від Microsoft, може розв’язати багато завдань. Розповідаємо, що уміють генеративні продукти від Microsoft та як ними користуватися.

Що таке Microsoft Copilot?

Microsoft Copilot — це чатбот із штучним інтелектом, інтегрований у більшість сервісів Microsoft. Розмовний штучний інтелект може відповідати на запитання, надавати контент, створювати зображення та виконувати широкий спектр завдань і запитів.
Що відрізняє Microsoft Copilot від інших ШІ-асистентів, як-от ChatGPT, то це те, що він інтегрований в екосистему Microsoft, тож ви можете використовувати його в усій системі на таких платформах, як Teams, Outlook і Office, а також у пошуковій системі Bing.

Також ці системи відрізняються ціноутворенням. Чатбот Copilot доступний через пошуковик Bing та операційну систему Windows безкоштовно для користувачів. Однак, щоб отримати доступ до Copilot через інші сервіси (Teams, Outlook і Office), вам доведеться заплатити.

Microsoft Copilot — це доповнення для Microsoft 365 Enterprise, ціна якого $30 на місяць. Доповнення доступне лише з корпоративним пакетом Microsoft 365 E3, який коштує $36 на місяць, і планом Microsoft 365 E5 — за $57 на місяць. Тобто мінімальна вартість доступу до усіх функцій Microsoft Copilot — $66 за місяць.

Як отримати доступ до Copilot у Bing?

Copilot у Bing можна відкрити на домашній сторінці Bing. Він також доступний як вбудована функція веббраузера Microsoft Edge. Просто натисніть на кнопку «Чат» у верхньому меню. Copilot має три режими розмови.

1. Творчий режим

Для оригінальних та креативних результатів. Цей стиль розмови, ймовірно, приведе до довших і детальних відповідей, які можуть містити жарти, історії, вірші чи зображення. У творчому режимі ви також можете викликати Copilot у вбудованому редакторі зображень Bing та генерувати картинки за запитом.

Відповідь на запитання у творчому режимі Copilot

2. Точний режим

Використовуйте цей стиль розмови у Copilot у Bing, якщо вам потрібні фактичні та стислі відповіді. Copilot у Bing використовуватиме коротші та простіші речення без непотрібних деталей чи прикрас.

Відповідь на запитання у точному режимі Copilot

3. Збалансований режим

Використовуйте стиль розмови у збалансованому режимі в Copilot у Bing, якщо вам потрібен баланс між творчістю та точністю.

Відповідь на запитання у збалансованому режимі Copilot

Чи зберігає Copilot у Bing історію чату?

За замовчуванням, незалежно від браузера чи операційної системи, кожен пошуковий запит і кожен сайт зберігаються як частина вашої особистої історії вебперегляду. Це правило поширюється і на Copilot у Bing.

Ви можете будь-коли видалити особисту історію перегляду та змінити певні налаштування, щоб зменшити обсяг збережених даних у вашій історії.

Крім того, Microsoft збирає дані про результати пошуку Bing і Copilot, щоб допомогти своїй платформі штучного інтелекту працювати краще й точніше. Ці дані збирають разом та анонімізують.

Які завдання можна виконувати за допомогою Copilot та чим він відрізняється від ChatGPT?

У безкоштовній версії ви можете ставити запитання чатботу та отримувати докладні, ніби це говорить людина, відповіді з примітками, які посилаються на оригінальні джерела, також він може допомогти з написанням коду, віршів чи ідей для блогів, тобто працювати приблизно як ChatGPT. Що й не дивно, оскільки він використовує мовну модель GPT-4.

Однак є кілька відмінностей. Оскільки чатбот підключений до інтернету, він має можливість надавати вам актуальну інформацію, що є ще однією можливістю, якою не може похвалитися безкоштовна версія ChatGPT.

5 грудня Microsoft оголосила, що Copilot отримає кілька нових функцій, зокрема нову модель GPT-4 Turbo, покращений мультимодальний пошук та інтерпретатор коду.

У січні 2024 року запустили преміальний сервіс Microsoft Copilot Pro, вартість якого становить $20. За словами Microsoft, ця версія Copilot забезпечить пріоритетний доступ до нових моделей, серед яких GPT-4 Turbo. Це також дасть доступ до Copilot GPT Builder, який дозволяє користувачам створювати власні чатботи Copilot, а також забезпечить вищу роздільну здатність зображень, згенерованих Image Creator Microsoft Designer.

Особливістю GPT-4 Turbo також є контекстне вікно розміром 128 КБ, яке дозволяє вмістити понад 300 сторінок тексту в одному запиті. А також можливість опрацьовувати PDF-файли та інші зовнішні документи.

Які функції є у платній версії Copilot

Платна версія Copilot дає низку переваг у сервісах Microsot: Teams, Outlook, Office тощо.

Наприклад, у Teams ви зможете створювати власні запити щодо апдейтів у групових чатах чи проєктах: підсумувати результати зустрічі чи вибрати головні моменти за останні сім днів.

У Outlook інструмент Copilot допоможе автоматично писати електронні листи у певному стилі чи аналізувати вхідну пошту.

Також інструмент можна використовувати у програмах Microsoft Office: у Word — для оптимізації роботи з текстом, у Excel — для реорганізації чи пошуку ключових даних.

Джерело speka

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше