“ШІ-асистент у вашій кишені”: Microsoft Copilot став доступним на Android

Мобільна версія інструменту Copilot від Microsoft, який працює на базі штучного інтелекту, стала доступною для Android-пристроїв. Про це стало відомо зі сторінки інструменту в Play Store.

Copilot дозволяє користувачам отримувати допомогу у написанні коду, створювати маркетингові електронні листи та навіть створювати зображення на основі текстових описів. Застосунок можна безкоштовно завантажити з Google Play Store без облікового запису Microsoft.

Випуск мобільної версії Copilot пройшов без офіційного анонсу. На даний момент Copilot ще не доступний на iOS, і не відома дата його релізу. Раніше Microsoft вже перенесла Copilot на Windows 10, представивши його на Edge, продуктах Microsoft 365 і Windows 11, що розширило його присутність на 1 мільярд пристроїв. Також були оновлення Copilot, які додали можливість підсумовування відео та функцію створення пісень.

Джерело liga.net

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше