ШІ-чатбот Claude.ai від Anthropic став доступним в Україні

Україна долучилася до списку країн, для яких став доступним чатбот Claude.ai на основі штучного інтелекту від компанії Anthropic.

Компанію Anthropic заснували у 2021 році колишні співробітники OpenAI, сестра та брат Даніела і Даріо Амодеї. Останній був віцепрезидентом OpenAI з досліджень. В кінці 2022 року Google інвестувала в компанію майже 400 мільйонів доларів, а Anthropic оголосила про офіційне партнерство з Google Cloud. Зовсім нещодавно Amazon заявила, що інвестує до $4 млрд у стартап штучного інтелекту Anthropic і стане міноритарним акціонером.

Розробники заявляють, що вони створили безпечний продукт, який підходить як для повсякденного використання, так і для наукових розробок. Можете поглянути його порівняння з основними конкурентами.

Джерело anthropic

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше