Шлюб не виходячи з дому: “Дія” вводить можливість одружитися онлайн через відеозв’язок

Віцепрем’єр, міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров розповів, що скоро в Дії можна буде дистанційно одружитися по відео, а також проанонсував інші новинки в застосунку.

“Ми плануємо запустити онлайн-шлюб, можна буде просто одружитися в Дії по відео, це буде також досить технологічно. Я не буду робити спойлери, але там буде багато цікавих елементів цього процесу і це буде унікальне також для всього світу”, – сказав Федоров.

Також він зазначив, що зокрема це дозволить дистанційно одружуватись українським військовим.

“Це як завжди буде супер безпечно зроблено, точно люди, які подають заявку, вони й будуть одружуватися, тобто є кілька етапів верифікації”, – зазначив міністр.

Окрім цього він проанонсував, що у лютому Дія відкриє код: “Не планується ні повісток, ні виборів, планується відкрити код в лютому місяці, це з точки зору відкритості, прозорості та технологічності взагалі дуже важливий крок, ми над ним довго працювали, в Дії буде відкритий код, тобто розробники з усього світу зможуть подивитись як функціонує Дія”.

Також скоро в державному застосунку має з’явитися кабінет пацієнта “щоб люди могли швидко отримувати інформацію про час запису до лікаря, інформацію під час запису, про рецепти і так далі”. А ще розмитнення авто.

“Розмитнення авто, думаю, що найближчими днями буде голосування у Верховній Раді, в першому читанні законопроєкту про розмитнення, якщо законопроєкт про розмитнення буде прийнятий, ми досить швидко зможемо запустити цю послугу. Це сотні мільйонів доларів економії і не буде зловживань на розмитненні і взагалі це перший крок в цифрові трансформації митниці завдяки Дії”, – заявив Михайло Федоров.

Нині у розробці Дії послуги для ветеранів та можливість отримати у застосунку свідоцтво про шлюб.

Джерело espreso.tv

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше