Штраф за неналежне паркування збираються підняти у 20 разів

Переданий до Верховної Ради законопроект №10335 передбачає посилення відповідальності за ігнорування правил паркування вантажних транспортних засобів у 20 разів (до ₴6800 з нинішніх ₴340).

Автори документа ініціювали передачу повноважень зі складання “паркувальних” протоколів співробітникам Нацполіції, з подальшою передачею до суду для винесення рішення про накладення штрафу або звільнення від нього.

Розробники документа вважають, що посилення відповідальності знизить кількість заторів і ДТП за рахунок більш скрупульозного дотримання водіями правил дорожнього руху.

Зазначимо, що легкові авто, які перегороджують проїзд, евакуюють на штрафмайданчики та повертають власникам після сплати штрафу. Великовантажні ж автомобілі евакуювати не виходить через їхню велику вагу.

Джерело uamotors

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше