Signal тестує можливість використання псевдонімів та нотаток для контактів

Одна з провідних програм для обміну повідомленнями з зашифрованим кодуванням, Signal, оголосила про запуск нового способу відстеження контактів через бета-версію.

Ця функція доступна в рамках бета-версії програми та дозволяє користувачам створювати власні імена та нотатки, навіть для контактів, яких немає у їхній телефонній книзі.

Хоча це не найвидатніше оновлення, воно надає користувачам додаткову свободу у керуванні своїми контактами. Спеціальні псевдоніми та нотатки можуть бути особливо корисними для тих, хто використовує ім’я користувача для ідентифікації друзів у мережі.

Щоб скористатися цим оновленням, користувачам потрібно приєднатися до бета-версії Signal через Google Play або завантажити бета-версію для ПК з офіційного вебсайту.

Джерело gagadget

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше