Signal впроваджує нововведення: користувачі зможуть приховувати свої мобільні номери

Месенджер Signal дозволить користувачам спілкуватися з іншими людьми у застосунку, не повідомляючи їм номер свого мобільного телефону. Про це повідомляється в офіційному блозі компанії.

Замість номера мобільного телефону користувач зможе використовувати унікальне ім’я користувача.

Також користувач зможе створити QR-код або посилання, яке буде спрямовувати людей на його ім’я користувача. Це дозволить іншим людям швидко зв’язуватися з ним у застосунку Signal без потреби вводити номер телефону.

Ім’я користувача у Signal — це не логін або псевдонім, під яким вас будуть знати у застосунку, це не постійний ідентифікатор і його не бачать люди, з якими ви спілкуєтеся у Signal. Ім’я користувача — це просто швидкий спосіб ініціювати контакт у Signal, не повідомляючи свій номер телефону.
Signal
На відміну від імені профілю ім’я користувача має бути унікальним та містити дві або більше цифр в кінці.

Натепер функція перебуває на бета-тестуванні і стане загальнодоступною протягом найближчих тижнів.

Однак для реєстрації у застосунку Signal користувачу однаково потрібно буде вказати номер свого мобільного телефону.

Джерело speka

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше