Служба безпеки України тестує новий морський дрон Sea Baby з дальністю 1000 км (відео)

Служба безпеки України розробила нову версію морського безпілотника Sea Baby.

Що відомо

Інформацією поділився речник спецслужби Артем Дехтяренко. Новий дрон здатен вражати цілі на відстані до 1000 км. Тобто майже в будь-якій точці Чорного моря.

Крім цього версія Sea Baby 2024 отримала збільшену бойову частину (до 1 тонни). Зараз оновлена версія безпілотника проходить тестування. Перша партія дронів складатиметься з 35 одиниць. До речі, їхнє виробництво оплатили волонтери. Гроші зібрали через платформу UNITED 24.

Для тих, хто не в курсі

Дрон Sea Baby розробили фахівці Служби безпеки України. У 2022-2023 роках такі дрони вразили 9 російських суден, включно з великим десантним кораблем “Оленегорский горняк”, нафтовим танкером SIG, а також кримським мостом.

Джерело gagadget

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше