Сонячна активність призведе до знищення космічного телескопа NASA NEOWISE

Зростаюча активність Сонця, яка вже впливає на радіозв’язок на Землі, спричинить згоряння космічного телескопа NEOWISE в атмосфері нашої планети. Причиною цього є нагрівання і розширення атмосфери від сонячної активності, що призводить до швидшого гальмування об’єктів на орбіті. Очікується, що NEOWISE завершить свою місію після 2024 року, коли він не зможе більше корегувати свою орбіту.

NEOWISE, відомий спочатку як WISE (Wide-field Infrared Survey Explorer), був запущений 14 років тому. Через два роки після запуску телескоп втратив свою чутливість через нестачу кріогенного охолоджувача. Перейменований на NEOWISE, він був адаптований для пошуку об’єктів близько Землі, оскільки його інфрачервоні сенсори втратили можливість спостерігати за віддаленими галактиками.

Протягом своєї роботи NEOWISE просканував небо понад 20 разів, виявивши понад 3000 об’єктів, які наближалися до Землі, з яких понад 200 були зафіксовані саме цією обсерваторією. Ця місія внесла значний вклад у наші знання про близькі астрономічні об’єкти та загрози, які вони можуть становити.

Джерело NASA

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше