SpaceX запустить на орбіту 22 супутники Starlink з Каліфорнії

Компанія SpaceX планує запустити нову партію своїх інтернет-супутників Starlink на орбіту 9 лютого, якщо будуть сприятливі погодні умови, повідомляє Space.

Запуск ракети-носія Falcon 9 з 22 супутниками Starlink запланований не раніше 02:56 за київським часом з бази Космічних сил США Ванденберг у Каліфорнії.

SpaceX транслюватиме запуск у прямому ефірі на своєму акаунті в соціальній мережі X.

Спочатку компанія планувала запуск супутників на 7 лютого, але через погані погодні умови була змушена перенести його за декілька секунд до старту.

Якщо все піде за планом, перший ступінь Falcon 9 повернеться на Землю приблизно через 8,5 хвилини після старту та як зазвичай приземлиться на платформу Of Course I Still Love You у Тихому океані.

Це буде 14-й запуск і посадка для цієї ракети-носія, 7 із 13 попередніх польотів ракети також були місіями Starlink.

Starlink — мегасузір’я широкосмугового зв’язку SpaceX на низькій навколоземній орбіті, яке натепер складається з майже 5400 активних супутників.

Джерело speka

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше