Спецназ СБУ почав використовувати БПЛА-камікадзе невідомого типу

Бійці Центру спецоперацій «А» СБУ застосували для знищення російської САУ 2С5 «Гіацинт-С» безпілотник-камікадзе невідомого типу. Відеоролик з ураженням артилерійської установки був оприлюднений прес-службою СБУ.

У ньому можна побачити політ невідомого дрона з V-подібним хвостовим оперенням. Схоже оперення можна побачити українського розвідувального безпілотника Shark. Крило літального апарату прямокутної форми також візуально схоже на крило однієї з перших модифікацій Shark.

Не виключено, що українські фахівці узяли за основу Shark при розробці нового БПЛА-камікадзе. Аеродинамічна схема зафіксованого на відео літального апарату також схожа на польський безпілотник Warmate і український RAM II.

Безпілотник RAM II має класичне хвостове оперення у вигляді букви V. Кіль спрямований вниз, а стабілізатори — вгору. Знятий на відео безпілотник має зворотне компонування. Втім, не виключено, що ціль була атакована дроном з перевернутого положення.

Джерело prostomob

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше