Співробітник Ізмаїльського ТЦК намагався незаконно переправити сина за кордон через Дунай – ЗМІ

Журналісти стверджують, що для незаконного перетину кордону намагалися використати надувний човен. Ізмаїльський РТЦК на момент публікації не коментував інформацію про інцидент.

Одеські медіа повідомляють про затримання румунськими прикордонниками 25-річного українця — сина співробітника Ізмаїльського РТЦК Одеської області, якого вони передали українській стороні. Про це повідомило місцеве видання “Ізмаїл.City”.

Хлопця затримали на надувному човні на річці Дунай у територіальних водах Румунії. Згодом з‘ясувалось, що родина — батько, мати й син — приїхали на прикордонний острів Кислицький нібито на риболовлю. При пред’явленні документів, як пише медіа, вони повідомили, що їдуть на рибалку, а через кілька годин батьки повернулися самі і відмовилися коментувати ситуацію.

“Жодної інформації про це поки що ні на офіційних джерелах українських прикордонників, ні їхніх румунських колег немає”, — зазначає видання.

Нагадаємо, 18 березня Державна прикордонна служба повідомила, що від початку повномасштабної війни в Україні під час спроби переплисти Тису з метою нелегального перетину кордону потонули 22 людини.

Джерело focus

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше