Спроба номер п’ять: SpaceX знову спробує запустити секретний космоплан X-37B

Компанія Ілона Маска за допомогою ракети Falcon Heavy 28 грудня спробує запустити безпілотний космоплан X-37B. Про це повідомила пресслужба космічних сил США.

Пуск спочатку було призначено на 7 грудня, потім його перенесли на 10-те число, але через несприятливі погодні умови старт вирішили відкласти ще на день – 11 грудня. Потім через технічні проблеми його перенесли на 12-те, після чого зрушили на 28 грудня.

Секретний літак X-37B, який вирушить на орбіту для виконання сьомої місії з моменту свого першого польоту в 2010 році, призначений для експериментів, у тому числі польотів у «нових орбітальних режимах» та відпрацювання передачі інформації в космічних умовах.

Джерело vsviti

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше