США нададуть Україні сенсори, завдяки яким ракети зможуть уражати російські РЕБ

Сполучені Штати придбали для України сенсори, якими оснастять авіабомби з JDAM-ER України, що дасть змогу уражати комплекси радіоелектронної боротьби.

Про це зазначено на сайті Міністерства оборони США

Сенсори Home-on GPS, які будуть встановлені на авіабомби JDAM-ER, дадуть українським військовим більше шансів протистояти окупанту. Сенсори, що вироблені компанією Scientific Applications and Research Associates, забезпечать авіабомбам точне націлювання на об’єкти з РЕБ, що робить удари набагато ефективнішими та точнішими.

Такий крок з боку США є відповіддю на виклики, що стоять перед українськими військовими в умовах чимраз більшої загрози з боку російських систем РЕБ. Наприклад, як повідомляли раніше, західні високоточні боєприпаси страждають від російських систем впливу на GPS.

Система Home-on GPS має дати змогу українським JDAM-ER націлюватися на глушники GPS.

Джерело gagadget

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше