Starlink досі не відключила термінали на захоплених територіях України – The Wall Street Journal

Видання The Wall Street Journal пише, що Starlink Ілона Маска працює і на росіян: досі компанія не відключила жодного терміналу на окупованій території України.

Росія нібито офіційно заборонила покупку Starlink, але термінали продовжують надходити через посередників. Більшість замовлень надходить від волонтерів, які забезпечують російську армію. Starlink вирішує проблеми ефективного зв’язку між військами та їхніми командирами та дозволяють керувати безпілотниками та іншими передовими технологіями.

Компанія може заблокувати їхню роботу в певних країнах і місцях, але “Маск заявив, що, наскільки йому відомо, жоден термінал не було прямо або в обхід продано в рф, і що термінали не працюватимуть на російській території”.

Джерело antikor

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше