Стюардеса розповіла, де насправді сидять найгірші пасажири – це не перший клас

Багато бортпровідників не люблять працювати в секції преміум-економ.

Бортпровідники ненавидять працювати в певній секції на борту літака – і все не так очевидно, як багато хто міг би подумати: це зовсім не переповнений економ-клас і не мажорний перший клас.

Найгірші пасажири сидять зовсім не в економ-класі

Досвідчена бортпровідниця в своєму блозі для Sun Online Travel пояснила, що насправді найгірші пасажири найчастіше зустрічаються в секції преміум-економ.

“Я думаю, що це тому, що люди, які сидять там, очікують більше, і, як правило, це те, що ми просто не можемо надати. Вони думають, що раз заплатили трохи більше, то отримають коктейлі та багате меню їжі на вибір, але насправді вони отримують тільки швидку посадку і трохи більше місця для ніг”, – пояснила бортпровідниця.
За її словами, саме в цьому відсіку їй довелося зіткнутися з найбільшою кількістю істерик.

“Пасажири економ-класу знають, чого очікувати, як і ті, хто подорожує в бізнес-класі або в першому-класі. Вони розуміють, що існують межі того, що можна, а що не можна забезпечити. Але в преміум-економ, безумовно, найвища концентрація ідіотів”, – продовжила стюардеса.
Вона вважає, що проблема в тому, що такі пасажири “занадто багато уваги приділяють “преміальній” частині і недостатньо “економній”.

За її словами, бували випадки, що в класі преміум-економ пасажири питали у неї, чи може вона змішати їм “Мохіто” або принести меню.

“Це літак, а не коктейль-бар чи ресторан, і ми не кухарі, офіціанти чи міксологи. Ми в першу чергу дбаємо про вашу безпеку, а люди, схоже, постійно цього не розуміють”, – додала вона.

Джерело unian

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше