Створено нову картку rSIM, яка автоматично перемикатиметься між мобільними операторами

У партнерстві з глобальними операторами Deutsche Telekom IoT і Tele2 IoT була випущена нова «постійна» інтелектуальна SIM-карта. Перша у світі стійка SIM-карта, rSIM, автоматично перемикається на іншого мобільного оператора у разі збою основного оператора, мінімізуючи ймовірність відключення вашого смартфона від мобільної мережі. У деякому наближенні rSIM перетворює пристрій з однією SIM-картою до пристрою з двома SIM-картками, зберігаючи два незалежних профілі мобільного оператора.

Окрім забезпечення безперебійного роумінгу за межами рідної країни пристрою, rSIM може бути корисним рішенням для безперебійного доступу до інтернету.

Нова SIM-карта працює, перевіряючи інтернет-з’єднання пристрою кожні 60 секунд. Якщо картка починає отримувати серію невдалих тестів, вона чекає п’ять хвилин, щоб перевірити, чи проблема дійсно існує. І якщо збій зв’язку буде такої тривалості, вона плавно переключиться на другу мережу. Коли збій закінчиться, картка повернеться до основної мережі.

«У 2023 році було близько 2 мільярдів стільникових підключень IoT, а в 2033 році їх кількість зросла приблизно до 7 мільярдів», — пояснив Річард Канліфф, директор із продуктів та інновацій rSIM.

«Оскільки все більше галузей стають залежними від Інтернету речей, збої в роботі мобільних мереж стають все більш звичним явищем, оскільки все більше пристроїв підключаються до них. Ці збої впливають на всі галузі, але найбільший вплив спостерігається в критичних секторах, де життя та інфраструктура під загрозою. Співпрацюючи з нашими кращими у своєму класі глобальними партнерами над розробкою, створенням і розгортанням rSIM, наш інноваційний двоядерний підхід із подвійною SIM-картою забезпечить рішення, яке відстежує збої та реагує на них на швидкості», – каже він.

На цей час rSIM доступний лише операторам мобільного зв’язку, виробникам пристроїв/виробникам комплектного обладнання та торговим посередникам із доданою вартістю.

Джерело techtoday

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше