Suzuki представила 4-колісний транспортний засіб, який зможе підніматися сходами

Японський автовиробник Suzuki продемонстрував Modular Quad Based Architecture (MOQBA) – модульний мобільний транспортний засіб із чотирма колесами, встановленими на шарнірних ніжках, які можуть долати перешкоди.

Транспортний засіб спеціально розроблений, щоб допомогти людям, які стикаються з перешкодами у транспорті, такими як сходи. Це досягається за рахунок того, що вони можуть підніматися вгору і долати практично будь-яку перешкоду на своєму шляху.

Концепт-кар MOQBA має сідло та кермо. Шасі цього автомобіля з’єднано з парою модульних рейок, кожна з яких оснащена двома шарнірними ніжками, з’єднаними з колесами. Завдяки такій комбінації транспортний засіб плавно пересуватиметься колесами по рівних дорогах і плавно пересуватиметься сходами.

Комбінуючи базове шасі з навісним обладнанням, можна змінити варіацію кузова у трьох режимах: режим випорожнення, режим стояння та режим нош. Завдяки цим здібностям MOQBA робить свій внесок, забезпечуючи свободу не тільки у повсякденній мобільності, а й як мобільність, яка перевозить людей та предмети в місцях, де автомобілі важко проїхати у разі таких ситуацій, як надзвичайні ситуації.

Хоча він все ще знаходиться на стадії концепту, ніяких інших подробиць про специфікації чи доступність не було розкрито. Тим не менш, Suzuki вважає, що MOQBA може зробити революцію в мобільності та зробити транспорт більш доступним.

Джерело building-tech

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше