Технологічний прорив: Україна тестує новий дрон-камікадзе з реактивною тягою (відео)

Українські інженери продовжують створювати ударні безпілотники, які потрібні для військових на фронті. Вони розробили та показали новий дрон-камікадзе з реактивним двигуном.

Новий безпілотник розроблений за аеродинамічною схемою “Качка “, з переднім горизонтальним оперенням. У кормовій частині знаходиться силова установка, яка є реактивним двигуном.

Безпілотник-камікадзе має пряме крило з кінцевими крильцями типу «Хернера» , які забезпечують додаткову підйомну силу та допомагають позбутися “голландського крену” через слабку курсову стійкість.

Для зльоту, дрону потрібний спеціальний візок, який під час набору висоти відпадає і залишається на злітній смузі.

Зараз компанія має можливість виготовляти до 100 одиниць на місяць. Проте у перспективі планує збільшити кількість до 500 одиниць.

Джерело building-tech

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше