Telegram отримав оновлення з ключовою функцією соціальних мереж

Розробники “Телеграма” випустили оновлення месенджера для Android та iOS. Апдейт включає кілька нових функцій, серед яких глобальний пошук за хештегами.

Раніше хештеги були обмежені тільки певними каналами або чатами. Тепер при натисканні на хештег у “телезі” відображаються результати не тільки за поточним каналом, а й за іншими публічними каналами. В особистих повідомленнях пошук за тегами недоступний.

Також оновлення включає анімовані ефекти в повідомленнях, підписи над картинками і відео, цитати, що згортаються, і швидкі команди для номерів. Повний список змін можна знайти в офіційному блозі Telegram.

Щоб скористатися новими функціями, необхідно оновити додаток до останньої версії в Google Play або App Store.

У попередньому оновленні “телега” приросла рекомендованими каналами і датами народження користувачів. Крім того, “Майкрософт” інтегрувала в месенджер свого ШІ-помічника Copilot, який допомагає виконувати різноманітні завдання і відповідає на запитання користувачів безпосередньо в додатку.

Джерело prostomob

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше