Telegram пропонує безкоштовний преміум доступ в обмін на згоду розповсюджувати номер телефону

Telegram пропонує новий спосіб отримати преміальну передплату безкоштовно, але це може бути не найкраща ідея, особливо для сервісу, заснованого на конфіденційності.

Telegram тепер надає нову програму Peer-to-Peer Login (P2PL). На даний момент вона доступна тільки на Android та певних територіях. Користувач погоджується дозволити Telegram використовувати його номер телефону для надсилання до 150 текстових повідомлень з одноразовими паролями іншим користувачам. При використанні номера для відправки мінімальної кількості паролів на місяць користувач отримує подарунковий код на місячну преміум-підписку.

Однак програма має деякі проблеми з конфіденційністю. Щоразу, коли користувач надсилає одноразовий пароль, одержувач бачить його. І у разі будь-яких негативних наслідків, Telegram ясно вказує, що це особиста відповідальність користувача:

«Ви розумієте та погоджуєтесь, що Telegram не несе відповідальності за будь-які незручності, переслідування чи збитки, викликані користувачами, які дізналися ваш номер телефону через P2PL».

Отримувач одноразового пароля може легко відповісти на нього текстовим повідомленням. Учасникам програми P2PL не рекомендується надсилати текстові повідомлення одержувачам одноразових паролів, навіть якщо вони отримали перші повідомлення. Telegram не може заборонити людям відповідати на тексти з одноразовими паролями та не може контролювати їх вплив на одержувача.

Джерело processer.media

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше