Tesla оголошує про підвищення цін на Model Y в Європі

Tesla, відомий виробник електромобілів, оголосив про збільшення цін на свій популярний електрокар Model Y у деяких європейських країнах на 2000 євро, починаючи з 22 березня. Це рішення прийшло невдовзі після анонсу компанією про зростання цін на Model Y у США на 1000 доларів, що, своєю чергою, сталося після попереднього підвищення цін на задньопривідні та далекобійні версії Model Y на аналогічну суму з першого березня.

Генеральний директор Tesla Ілон Маск висловився про необхідність постійної роботи заводів для підтримки ефективності, в той час як визнав сезонність попиту на електромобілі. Водночас прибутковість Tesla зазнала удару через цінову війну з конкурентами, яка триває вже понад рік. У січні компанія заявила про очікування «помітно нижчого» зростання продажів у поточному році, акцентуючи свою увагу на розробці наступного покоління електромобіля, який поки що носить кодову назву «Redwood».

Model Y, який є одним з ключових гравців у портфелі продуктів Tesla, вирізняється своєю універсальністю та високими технічними характеристиками, забезпечуючи не тільки вражаючу дальність пробігу на одному заряді, але й просунуті функції автономного водіння. Як компактний електричний кросовер, Model Y пропонує великий внутрішній простір, що робить його ідеальним вибором для сімей. Крім того, завдяки постійним оновленням програмного забезпечення, Tesla продовжує покращувати ефективність та можливості своїх електромобілів, підкреслюючи свою відданість інноваціям та сталому розвитку. Ці зміни у ціноутворенні на Model Y відображають ширші тенденції у світовій економіці та автомобільній індустрії, а також стратегічний підхід Tesla до вирішення викликів, пов’язаних з виробництвом та ланцюгами поставок.

Джерело Reuters

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше