Tesla розпочинає виробництво праворульних електрокарів на заводі в Німеччині

Tesla розпочала виробництво праворульних машин на своєму заводі у Берліні.

Це знаменує собою важливий крок для компанії, яка, як очікується, незабаром вийде на індійський ринок, третій за величиною у світі.

Перші партії праворульних електромобілів Tesla, призначені для Індії, вже зійшли з конвеєра і, за прогнозами, будуть відправлені наприкінці цього року.

Це означає, що виробник розпочав нову еру для електромобілів у країні з населенням понад 1 млрд осіб, де Tesla планує не тільки продавати свої автомобілі, а й інвестувати в будівництво зарядних станцій і закуповувати місцеві комплектуючі.

Чому Tesla обрала Індію? Минулого місяця індійський уряд знизив імпортні мита на електромобілі, за умови, що виробники інвестуватимуть у виробництво в країні.

Джерело ithome

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше