Tesla виплатить 42 мільйони доларів за ДТП зі своєю машиною

Суд присяжних в Індіанаполісі визнав часткову відповідальність компанії Tesla за ДТП з її вантажівкою та мотоциклістом 2017 року.

Журі присяжних в Індіані частково визнало, що виробник електромобілів та її співробітник відповідальні за аварію 2017 року між вантажівкою компанії Ford і мотоциклістом

Tesla та її працівник Кайл Кашуба повинні виплатити потерпілому Крістоферу Дугану понад 42 мільйони доларів. Журі постановило, що Дуган несе 30% відповідальності за аварію і зменшили суму компенсації з 60 до 42 мільйонів доларів.

Аварія сталася, коли працівник керував автомобілем Ford, що належав Tesla. Дуган їхав на правій смузі, коли Кашуба врізався в мотоцикл, через те, що хотів повернути. Адвокати компанії стверджували, що потерпілий мав уважно стежити за рухом вантажівки, адже водій Ford просто не міг побачити його.

Джерело gagadget

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше