TikTok видаляє всі пісні, пов’язані з Universal Music

Треки, написані авторами пісень, які уклали контракт з Universal, зникнуть з платформи.

TikTok і Universal Music Group (UMG) опинилися в сутичці через авторські права. Цей конфлікт почався, коли обидві компанії не змогли домовитися про виплати роялті. У результаті виникла проблема, яка називається “розділеними авторськими правами”. Суть у тому, що якщо хоча б один автор, пов’язаний з Universal Music, коли-небудь зробив внесок у будь-яку пісню, вона має бути видалена з TikTok.

На початку лютого Universal Music прибрала з TikTok каталоги відомих артистів, таких як Тейлор Свіфт, The Weeknd і Біллі Айліш. У відповідь на це платформа почала видаляти пісні, пов’язані з UMG. Однак це торкнулося не тільки музики, а й творців контенту. Навіть артисти, підписані на Universal, не можуть просувати свою власну музику.

У своїх соцмережах представники TikTok заявили, що перебувають у процесі виконання вимог UMG щодо видалення всіх пісень, які були написані (або написані у співавторстві) авторами, що підписали контракт з Universal Music Publishing Group (UMPG).

За словами TikTok, тільки 30% популярних пісень на платформі постраждали. Однак деякі експерти попереджають, що понад 80% доступних пісень можуть бути видалені. Universal Music вже прибрала близько трьох мільйонів своїх пісень з TikTok, і ще чотири мільйони пісень на межі видалення.

Джерело gagadget

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше