TikTok виходить на ринок фото з новим додатком, як у Instagram

За словами розробників, він призначений для обміну фото лише з найближчими друзями

TikTok представив новий застосунок Whee, аналог Instagram, який наразі тестується і доступний лише на Android-пристроях.

Візуально Whee нагадує всім відому соцмережу Instagram від компанії Meta. Однак, за словами розробників, новий застосунок призначений для обміну фото лише з найближчими друзями.

Набір функцій у Whee стандартний: є можливість робити фото, підписувати, лайкати, коментувати, а також переглядати історію опублікованих фото. Оглядачі не помітили якихось нововведень у функціоналі.

На цей час Whee доступний для Android у понад 10 країнах світу, але не в США. Для українських користувачів застосунок поки що недоступний, в App Store його також наразі немає.

Джерело mind

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше