Топ 5 гінекологів у Києві за версією Vita Medical

Особистий гінеколог повинен бути у кожної сучасної жінки. Регулярні профілактичні огляди та своєчасні консультації допомагають захистити своє здоров’я й жити повноцінним життям – без надокучливого болю та гірких розчарувань. Висококваліфіковані фахівці https://vitamedical.com.ua/doctors-page/, які працюють у медичному центрі Vitamedical, вчасно помічають будь-які порушення в роботі організму й не допускають непоправних наслідків.

Трифонова Олена Олександрівна

Якщо ви потрапите на прийом до Олени Олександрівни, ваше здоров’я опиниться в надійних руках. Адже професійне кредо цієї досвідченої лікарки: «Гінекологія з турботою, розумінням та повагою до кожної жінки». Вона – акушер-гінеколог, лікар УЗД вищої категорії з 27-річним досвідом практичної роботи. До 2018 року фахівчиня працювала в лікарнях Донецька. Протягом останніх 6 років є частиною професійної команди медичного центру Vitamedical. Спеціалізація Олени Трифонової досить широка, в тому числі діагностика та лікування аномальних маткових кровотеч, патології шийки матки, запальних хвороб органів малого таза, ендометріозу, менопаузних розладів.

Оліярник Марта Ігорівна

Лікарка вищої категорії вже протягом 20 років успішно лікує безпліддя, ендокринні порушення, поліпи, гіперплазії, кисти, порушення циклу. Гінеколог-акушер спеціалізується на пренатальній діагностиці, УЗД вагітності 1-3 триместру, репродуктології-ВМІ, радіохвильовій, лазерній терапії, гістероскопії, лапароскопії, метросальпінгографії. Марта Ігорівна переконана, що гінеколог повинен бути не просто чудовим фахівцем, але й спостережливим психологом. Своїм завданням ставить встановити довірливі відносини з пацієнткою, щоб за необхідності підтримати морально й відшукати правильні слова.

Хомич Альона Миколаївна

В Альони Миколаївни багато вдячних пацієнток з різних куточків України. Лікарка вищої категорії допомогла жінкам різного віку повернути впевненість в собі та жагу до життя. Гінеколог успішно лікує ендометріоз, синдром полікістозу яєчників, патології вульви, піхви та шийки матки, клімактеричні порушення. Фахівчиня консультує з питань планування сім’ї, займається корекцією порушень менструального циклу тощо. Крім основної медичної освіти, здобутої в Одеському державному медичному університеті, має сертифікати випускниці шкіл-семінарів «Гармонія гормонів – основа здоров’я жінки», «Профілактика, лікування та реабілітація порушень репродуктивного здоров’я» та інших.

Петрук Алла Олегівна

Талановита й уважна лікарка постійно підвищує рівень знань, вивчаючи найкращу світову практику. Алла Олегівна закінчила Львівський національний медичний університет імені Д. Галицького та інтернатура за спеціальністю «Акушерство та гінекологія» на базі НМАПО імені П. Шупика та Науково-практичного центру профілактичної та клінічної медицини Державного управління справами. Член Міжнародної Федерації з ендокринної гінекології та Української асоціації акушерів-гінекологів. Спеціалістка лікує порушення менструального циклу, захворювання, що передаються статевим шляхом, патології шийки матки, гіперандрогенні стани. Серед її спеціалізацій – УЗД органів малого таза й кольпоскопія.

Блінова Тетяна В’ячеславівна

Ця життєрадісна й турботлива лікарка завжди ставить життя та комфорт своїх пацієнток на перше місце. За словами фахівчині, бажання допомогти жінкам почуватися легко й невимушено спонукає її надавати найкращу медичну допомогу й безперервно вдосконалюватися. Тетяна В’ячеславівна спеціалізується на акушерстві, гінекології, мамології та УЗ-діагностиці. Лікарську справу вивчала в Національному медичному університетові імені Богомольця. Інтернатуру пройшла на базі кафедри акушерства, гінекології та репродуктології Національного університету охорони здоров’я України імені П. Шупика в Київському міському центрі репродуктивної та перинатальної медицини.

Гінекологія https://vitamedical.com.ua/ginekologia/ – делікатна сфера медичних послуг, що вимагає огляду й лікування інтимних зон жіночого тіла. Якщо ви мрієте відшукати свого фахівця, який на довгі роки стане не лише лікарем, а й турботливим другом, записуйтеся на прийом у Vitamedical!

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше