Трак-амфібія Monstermax викупався у Мексиканській затоці

Восьмиколісний пікап Chevy Silverado в модифікації Monstermax показав свою здатність подорожувати по поверхні води. Тестування проходило на узбережжі Флориди в водах Мексиканської затоки між Лонгбоут-Кі та Брадентон-Біч. Відео “запливу” за пару днів набрало понад два мільйони переглядів на YouTube.

Конструкція автомобіля-монстра відрізняється від побратимів наявністю подвійної кількості коліс на осях. В результаті використання величезної кількості повітря в шинах, громіздкий пікап Monstermax і придбав плавучість. Вісім широких коліс мають діаметр 36 дюймів.

Відео показує екстремальний заплив у водах Мексиканської затоки від старту до успішного фінішу. У пікапа-амфібії відсутній гребний гвинт і в рух його приводять гігантські колеса. Monstermax розвинув швидкість до 1 км на годину.

Експеримент проводився ентузіастом Коді Детуайлером разом з командою WhistlinDiesel з Індіани. Амфібія викликала невдоволення місцевого шерифа, берегової охорони США та інспекторів Міністерства природних ресурсів. Після тестування винахідники були оштрафовані на 70 доларів.

Джерело ITsider.

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше