Транспорт майбутнього: в Німеччині презентували інноваційні самобалансуючі капсули для перевезень пасажирів (відео)

У країнах Європи багато приміських залізниць в даний час практично не використовуються, але з’явився проект Monocab, в якому пропонується використовувати окремі капсули, що самобалансуються, які пересуваються по існуючих покинутих залізницях, по одній рейці, для перевезення людей.

Проект, підтримуваний Європейським Союзом, є співпрацею німецького технологічного університету OWL (Technische Hochschule Ostwestfalen-Lippe), Університету прикладних наук Білефельда та інституту Фраунгофера IOSB-INA.

Monocab є монорейковими капсулами з акумуляторною батареєю на шість пасажирів, в яких використовується гіроскопічна система для самобалансування тільки на одній рейці існуючої занедбаної залізниці. Це залишає іншу рейку вільною для руху інших капсул у протилежному напрямку.

Засновник проекту Торстен Ферстерлінг повідомив, що команда працює над гусеничним пристроєм, який зможе знімати окремі капсули з однієї рейки та розміщувати їх на іншій (без пасажирів у них) наприкінці маршруту.

Деякі з цих технологій можуть здатися трохи «надмірно амбітними», але майте на увазі, що проект був натхненний повністю функціональною монорельсовою дорогою, що самобалансується, яку інженер-механік Луї Бреннан спроектував і продемонстрував ще на початку 1900-х років.

Капсули вже проходять випробування на невеликій ділянці залізниці у Німеччині. Ферстерлінг каже, що прототип, що повністю самобалансується, повинен надійти в експлуатацію в 2028 році.

Джерело building-tech

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше