Три французькі компанії вироблятимуть зброю в Україні

Тріо французьких виробників зброї співпрацюватиме з українськими візаві з метою формування умов для відкриття в нашій країні підприємств зі складання озброєння, випливає із заяви глави МО Франції Себастьяна Лекорню.

Цей крок покликаний допомогти Києву в протистоянні російським агресорам шляхом налагодження виробництва запчастин, снарядів і боєприпасів на території України. Сферами майбутньої співпраці названо безпілотники та наземну техніку. Запуск виробничих потужностей анонсовано на літній триместр.

Однією з компаній, яка вийде на український ринок, стане танкмейкер KNDS, утворений французькою фірмою Nexter і німецьким концерном Krauss-Maffei-Wegmann.

Розгортання виробництва зброї на території України – важливий крок у підтримці країни в боротьбі з російською агресією, сходяться на думці експерти.

Джерело prostomob

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше