Три компанії працюють над створенням апаратів для NASA з метою дослідження нових об’єктів Місяця

NASA оголосила, що три компанії – Intuitive Machines, Lunar Outpost і Venturi Astrolab – розробляють свої власні місячні транспортні засоби (LTV).

Ці транспортні засоби для місії Artemis, дозволять астронавтам досліджувати південний полюс Місяця, де може бути вода. Плани NASA передбачають тривалі експедиції, під час яких астронавти вивчатимуть різні регіони Місяця.

LTV будуть призначені для подолання екстремальних умов на Місяці, холод та проблеми, які пов’язані з пиловим матеріалом на поверхні. Кожна з компаній вивчатиме можливості розробки транспортних засобів.

Створення і застосування цих нових транспортних засобів LTV в Artemis буде важливим кроком у підготовці для майбутніх місій з екіпажем у 2030-х роках.

Джерело gagadget

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше