Цього тижня Маск запускає “чатбота-гумориста” Grok, він буде доступним для користувачів X Premium+

Ілон Маск підтвердив, що Grok буде доступний для всіх підписників Premium+ компанії «наступного тижня». І, попри те, що заяви підприємця щодо часових рамок не завжди підтверджувались, код у додатку X підтвердив інтеграцію з чатботом.

Цього тижня дослідник програм Німа Овджі поділився скриншотами, де показано, що Grok доданий до вебдодатка X — з URL-адресою twitter.com/i/grok. На одному зображенні показано, як користувачу без передплати, пропонують оформити її, щоб отримати доступ до чатбота, а на іншому демонструється текстове поле із закликом «‎Запитай Grok».

Вперше випущений на початку листопада для окремих тестувальників, Grok є відповіддю Маска на ChatGPT від OpenAI, Bard від Google, Claude від Anthropic та інших, і потенційно може отримати значну частину прихильників у межах соцмережі X.

Крім того, xAI, ШІ-компанія, що належить Маску і стоїть за Grok, обіцяє, що її чатбот буде більш індивідуальним, ніж конкуренти: він зможе відповідати на питання із дотепами й має  «бунтарську жилку». Анонсовано, що Grok зможе реагувати на «гострі» запити, які зазвичай відхиляються іншими системами штучного інтелекту.

Доступ до навчальних даних Grok отримуватиме через X у режимі реального часу.

Водночас таке доповнення може сприяти більші популярності преміальної передплати у соціальній мережі, яка поки не продемонструвала результатів, на які розраховував Маск. Власник X змінив Twitter Blue на X Premium, пообіцявши «синю галочку» серед безлічі інших функцій, як-от збільшення кількості відповідей, кнопку редагування, можливість публікувати довші дописи та відео, а також зменшити кількість реклами.

Джерело itc.ua

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше