ТЦК дозволили працювати цілодобово: які права отримали військкомати

Уряд вніс зміни до Положення про територіальні центри комплектування та соціальної підтримки, згідно з якими “військкомати” будуть виконувати свої функції цілодобово.

Про це повідомив представник КМУ у парламенті Тарас Мельничук.

Згідно зі змінами, передбачено, що під час проведення мобілізації та/або під час дії режиму воєнного стану територіальні центри комплектування та соціальної підтримки мають право цілодобово розглядати справи про адміністративні правопорушення та накладати адміністративні стягнення відповідно до Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Також районним ТЦК та СП дозволено організовувати з визначеною періодичністю проведення медичних оглядів та психологічних обстежень військово-лікарськими комісіями військовозобов’язаних і резервістів.

Окрім того, за ними закріпили право вести персонально-якісний облік призовників, військовозобов’язаних та резервістів, облік транспортних засобів, що підлягають передачі Збройним Силам України та іншим військовим формуванням під час мобілізації та у воєнний час.

Джерело apostrophe

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше