У Франції створили підводний велосипед, який надає плавцю неймовірної сили (відео)

Французька компанія Seabike розробила унікальний підводний пристрій для плавання, який дасть вам змогу переміщатися по воді за допомогою сили ніг. Seabike має вигляд підводного велосипеда: за допомогою ременя він кріпиться до талії користувача, а обертання педалей приводить у рух невеликий (близько 38 см) гребний гвинт.

Розробники обіцяють, що Seabike допоможе плавцям розвинути “надлюдську” швидкість. При цьому пристрій підходить для різних стилів плавання: можна крутити педалі і гребти руками, плисти взагалі без допомоги рук або пірнати під воду, використовуючи Seabike як підводний скутер.

Seabike сумісний зі спорядженням для підводного плавання (скуба-дайвінгу), проте виробник рекомендує уникати надмірних навантажень на великій глибині.

Ще одна перевага Seabike – безпека. Обертання гребного гвинта досить повільне, щоб його можна було використовувати навіть у басейні. Крім того, пристрій має позитивну плавучість, тож загубити його на воді практично неможливо.

Seabike чудово підходить для підводних прогулянок і подорожей. Компанія-розробник навіть організовує підводні екскурсії з використанням цього пристрою. Seabike також сумісний з масками для підводного плавання і підводними рушницями для риболовлі.

Пристрій компактно складається для зручного транспортування. Seabike – простий, але ефективний винахід, який поки що не здобув широкої популярності. Однак, з огляду на його функціональність і розважальний характер, популярність пристрою, на думку експертів, – лише питання часу.

Джерело igate

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше