У Латвії конфісковуватимуть автомобілі, зареєстровані в білорусі

Сейм Латвії схвалив поправки до закону про дорожній рух, згідно з якими країна конфісковуватиме транспортні засоби, що зареєстровані в Білорусі. Їх планують передавати Україні
Про це повідомляє Apollo.

Торік набули чинності ухвалені парламентом поправки до закону, які забороняють автомобілям з російськими номерами перебувати в Латвії з середини лютого 2024 року. Зазначено, якщо транспортний засіб був зареєстрований не в Латвії та виявлено, що його незаконно використовували під час дорожнього руху – його конфіскують та передадуть Україні.

Нові поправки, які запропонувала опозиція країни, стосуються автомобілів з білоруськими номерами: такі транспортні засоби повинні залишити територію Латвії або ж власники мають перереєструвати їх у у державі протягом трьох місяців з моменту набуття чинності закону.

Видання наголошує, поправки передбачають також те, що несанкціоноване використання автомобіля, зареєстрованого в білорусі, нестиме за собою штраф від €750 до €2 тис. Водночас у такому випадку транспортний засіб буде конфісковано.

15 лютого стало відомо, що на території Латвії почнуть конфіскувати автомобілі з російськими номерами. Їх планують передавати Україні.

Джерело espreso

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше