У Львові розробили застосунок із давніми українськими колядками й масками вертепу

У застосунку зібрали відомі християнські та давні народні колядки зі Львівщини, Закарпаття, Київщини, Харківщини та Сумщини.

У Львові розробили безплатний застосунок “Коляда”, в якому можна знайти українські колядки та інтерактивні маски з персонажами вертепу. Про це повідомили в пресслужбі Львівської міської ради.

У застосунку зібрали відомі християнські та давні народні колядки зі Львівщини, Закарпаття, Київщини, Харківщини та Сумщини. До запису пісень долучились Львівська національна академічна чоловіча хорова капела “Дударик”, Львівський муніципальний хор “Гомін” та Хоровий колектив Львівської дитячої школи мистецтв №5.

Також у “Коляді” доступна функція доповненої реальності та можна приміряти різдвяну маску ангела, пастуха, царя та інших персонажів з українського вертепу. Користувачі можуть записати власне виконання коляди, зберегти відео й поділитися з друзями — відтак створити оригінальні привітання.

Завантажити додаток можна тут :

Джерело liga

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше