У раді погодили закон про часткове скасування розмитнення автомобілів

Комітет рекомендував ухвалити законопроєкти N10219 та N10220 про внесення змін до Митного кодексу України, Податкового кодексу України та інших законів України щодо забезпечення потреб сил безпеки та оборони транспортними засобами у першому читанні. Про це розповідає Данило Гетьманцев.

Метою законопроєктів є запровадження короткострокових стимулюючих податкових та митних пільг для сприяння органам місцевого самоврядування у забезпеченні потреб сил безпеки та оборони достатньою кількістю транспортних засобів.

З цією метою проєктами пропонується передбачити на період дії військового стану в Україні, але не пізніше 31 грудня 2024 року, звільнення від оподаткування ввізним митом транспортних засобів, за визначеними у проєктах кодами, що ввозяться в Україну за рахунок коштів місцевих бюджетів.

Джерело uamotors

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше