У рф заявили, що незабаром відправлять на фронт дешеві антидронові міні-ракети (фото)

У росії завершуються випробування антидронових міні-ракет, які мають надійти на озброєння зенітних ракетних комплексів.

Джерела російського видання «РИА Новости» розповіли, що ракети у першу чергу призначені для ЗРГК «Панцирь-С1».

«Підприємствами оборонно-промислового комплексу у взаємодії з військовими завершують випробування антидронових міні-ракет», – розповіли у ЗМІ рф.

Очікується, що найближчим часом вони надійдуть на озброєння зенітних ракетних комплексів, які воюють проти України.

Ракети орієнтовані насамперед на знищення невеликих безпілотників, які активно застосовуються на лінії бойового зіткнення.

Російська антидронова міні-ракета для ЗРГК «Панцирь». Росія. 2017 рік. Фото: Михайло Жердєв

«Міні-ракети використовуватимуться у складі модернізованих зенітних ракетних комплексів “Панцирь-СМ”», – розповідає джерело.

Нові ракети мають стандартну для комплексу «Панцирь» компонування – розгінний блок плюс маршовий ступінь, однак із суттєво скороченими розмірами як за діаметром виробу, так і за його довжиною.

Заявляється, що в результаті одну бойову машину «Панцирь-СМ» можна оснастити замість 12 стандартних ракет 48 антидроновими.

Нові ракети значно дешевші за стандартні, що підвищить економічну ефективність «Панцирь-СМ», оскільки не доведеться уражати дрони боєприпасами, які коштують мінімум у десятки разів більше за саму ціль.

Раніше у корпорації «Ростех» заявляли, що розроблені нові ракети, крім безпілотників, зможуть нібито уражати снаряди РСЗВ, протирадіолокаційні ракети, ракети ПТРК та різні засоби повітряного нападу.

Російський самохідний зенітний ракетно-гарматний комплекс (ЗРГК) «Панцирь-СМ». Росія. 2017 рік. Фото: Михайло Жердєв

Варто зазначити, що у росії антидронові міні-ракети демонстрували ще у 2017 році на виставці «Армия-2017».

У тому році також продемонстрували ЗРГК «Панцирь-СМ», який розробили на шасі «Торнадо» К-53958 від компанії «Ремдизель».

Джерело militarnyi

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше