У WhatsApp заборонили робити скриншоти фотографії профілю

WhatsApp впроваджує нову функцію блокування скриншотів для фотографій профілю, щоб посилити безпеку користувачів. Про це повідомляє AndroidPolice.

Ця функція ще офіційно не оголошена, але вже тестується на сервері. Вона дозволить уникнути можливості зробити скриншот зображення користувача. Meta, власник WhatsApp, намагається зробити платформу ще безпечнішою і надійнішою для користувачів.

Наразі блокування скриншотів увімкнуто за замовчуванням і функцію неможливо вимкнути. Все ж таки у майбутньому WhatsApp може внести зміни й дозволити користувачам вибирати. Варто зазначити, що у міні-спливаючому вікні, що відкривається під час натискання на фотографію контакту у чаті, все ще можна зробити скриншот.

Хоча існує можливість зробити скриншот з камери іншого телефону або за допомогою вебверсії WhatsApp на комп’ютері, блокування скриншотів для фотографій профілю ускладнить завдання шахраям і переслідувачам.

Джерело liga

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше