Україна отримала 28 модернізованих танків M-55S з новою гарматою і потужним двигуном

У середині вересня стало відомо, що Україна отримає від Словенії майже три десятки танків M-55S. І ось бойові машини вже прибули.

Що відомо

Словенія передала Збройним Силам України 28 танків. Вони перебували в резерві словенської армії, а тепер посилять Сили оборони України. Замість них до Словенії відправляться 40 німецьких військово-транспортних машин у рамках кругового обміну.

M-55S є модернізацією радянського танка Т-55. Словенія отримала останню оновлену версію бойової машини 1999 року. Танк отримав динамічний захист і дизельний двигун V12, потужність якого зросла приблизно на 15% і склала 600 кінських сил.

Цими нововведеннями апгрейд бойової машини не обмежився. У M-55S встановлено нову 105-мм гармату, компанію якій складає приціл Fotona SGS-55 з лазерним далекоміром. Також танк обзавівся новою системою управління вогнем.

Джерело 24UR

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше