Україна отримала першу міжнародну ліцензію на виробництво 155-мм снарядів

Угода з KNDS дасть змогу Україні швидко налагодити виробництво дефіцитних великокаліберних снарядів для артилерії

Україна завдяки угоді з французько-німецьким оборонним конгломератом KNDS отримала першу іноземну ліцензію на виробництво снарядів 155 калібру. Про це повідомив міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін в Telegram.

“Підписана вчора угода між KNDS та одним з українських виробників — дуже важлива. Чому? Бо це перша в Україні ліцензія на виробництво снарядів 155 калібру”, – написав він.

За словами Камишіна, маючи на руках таку угоду, український партнер KNDS “зможе досить швидко підготувати майданчик та почати випуск продукції”.

На початку травня Камишін сказав, що Україна почала самостійно виробляти артилерійські снаряди, але все одно потребує допомоги від міжнародних партнерів.
17 лютого німецький оборонний концерн Rheinmetall оголосив про намір побудувати в Україні завод боєприпасів потужністю не менше 100 000 снарядів на рік.

Джерело news.liga

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше