Україна вперше в історії почала виробляти боєприпаси разом із NATO

Україна запустила в партнерстві з одним із членів NATO виробництво 120-мм мін. Про це напередодні повідомила пресслужба “Укроборонпрому”. Назвати країну NATO, спільно з якою Україна почала виробляти боєприпаси, у державному концерні відмовилися.

У повідомленні “Укроборонпрому” з цього приводу зазначається, що ніколи раніше в партнерстві з країнами NATO боєприпаси Україна не виробляла. Днями Міноборони України уклало контракт на поставку мін. Таким чином, незабаром вони з’являться на озброєнні української армії. Виробничі потужності з випуску мін розосереджені. Частково боєприпаси виробляються в одній з європейських країн.

120-мм міна призначена для знищення живої сили. Радіус гарантованого ураження піхоти становить 25-60 м. Осколки після підриву розлітаються на відстань до 250 м. Міни можна використовувати для руйнування інженерних споруд і ураження легкоброньованої техніки. Дальність польоту міни становить 8 км.

В “Укроборонпромі” нагадали, що 120-мм міномет входить до числа найпоширеніших в українській армії вогневих засобів ураження. ЗСУ активно використовують його проти окупантів.

Джерело prostomob

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше