Україна за місяць отримає п’ятий безкоштовний безпілотник Bayraktar TB2

Наприкінці липня 2022 року стало відомо, що поляки змогли зібрати майже $5 млн на Bayraktar TB2 для України. Вже наступного місяця його буде доставлено до України.

Про це повідомляє кореспондент УКРІНФОРМ, який поспілкувався із генеральним директором компанії Baykar Халюком Байрактаром (Haluk Bayraktar). Голова турецької фірми відвідав Міжнародну виставку оборонної промисловості у Польщі.

За словами Байрактара, безпілотний літальний апарат буде доставлено в Україну протягом одного-двох місяців. Найімовірніше, Збройні Сили України отримають дрон у жовтні.

Зауважимо, що «польський» Bayraktar TB2 стане п’ятим дроном, який Україна отримає безкоштовно. До «литовського» БПЛА Vanagas вже приєдналися три безпілотники, на які було зібрано гроші в Україні в рамках проєкту «Народний Байрактар».

Джерело ukrinform

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше