Українські артилеристи отримали гармати «Рапіра»: оприлюднені видовищні фото

Нацгвардія України отримала на озброєння 100 мм гармати МТ-12 «Рапіра». Експерти припускають, що зброю Україні поставила одна із країн колишнього Варшавського договору.

На сторінці МВС України у Facebook повідомляється, що артилеристи однієї з бригад Північного оперативного територіального з’єднання Національної гвардії України отримали 100 мм протитанкові гармати МТ-12 «Рапіра».

Військовослужбовці цих знарядь навчені знищувати бронетехніку росії й підтримувати дії механізованих частин України.

ЗМІ припускають, що таку зброю Нацгвардія отримала ще під час війни. І саме тому досі продовжується підготовка бійців Національної гвардії, які в майбутньому будуть використовувати ці протитанкові знаряддя проти окупантів.

Придивившись до фото, можна побачити, що фарба на цих гарматах нова, а малюнок камуфляжу не характерний для ЗСУ та інших військових формувань країни.

Джерело cursorinfo

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше